Panamed Sp z o.o.

Nasza firma PANAMED łączy technologie i rozwiązania różnych najlepszych firm Prowadzimy szeroką działalność handlowo-dystrybucyjną w zakresie różnej aparatury medycznej jak również prowadzimy prace z zakresu przygotowania technologii medycznych, projektów branżowych i programów dostosowawczych dla obiektów służby zdrowia. Prowadzimy również konsultacje z zakresu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Mając doświadczenie w projektowaniu i dostosowywaniu różnych obiektów szpitalnych do obowiązujących przepisów, modernizujemy i wyposażamy m.in.: Zakłady Diagnostyki Obrazowej, Bloki Operacyjne, SOR, OIOM, Centralne Sterylizatornie, Pracownie: Radiologii, Tomografii, USB, i.t.p.
 
Specjalizujemy się integrowaniem i realizacją kompleksowych przetargów. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego firmy PHILIPS. Współpracujemy w grupie takich firm jak: MMM Polska, AMED, BERMED, TELMED i innych, oraz biur projektowo-wdrożeniowych. Każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Jesteśmy sprawdzonym partnerem tych firm. Osoby pracujące w Panamed wraz ze specjalistami od naszych partnerów stanowią nie zastąpiony zespół ekspertów.
 

Z NAMI WSZYSTKO JEST PROSTE.

Zapraszamy do miłej i owocnej współpracy.